Aparaty i łuski ortopedyczne w Poznaniu

Wygoda i higieniczny tryb życia pacjenta po urazie narządu ruchu lub w schorzeniach tego narządu są bardzo ważne dla prawidłowego przebiegu procesu leczenia. Pomagamy dobrać wszystkie artykuły indywidualnie do potrzeb pacjenta tak, by maksymalnie podnieść komfort jego życia. 

W razie konieczności usztywnienia uszkodzonego stawu lub mięśni oferujemy pacjentom komfortowe rozwiązania w postaci aparatów i łusek ortopedycznych. Tego rodzaju sprzęt ortopedyczny zapewnia kończynie idealną stabilizację oraz stały przepływ powietrza w miejscu uszkodzenia. Wykonany jest z higienicznych i odpornych na uszkodzenia materiałów. 

Aparaty ortopedyczne

Wykonujemy aparaty ortopedyczne, które przeznaczone są do stabilizacji i podparcia kończyny. W razie potrzeby zmniejszenia nacisku na niewydolną kończynę oferujemy pacjentom aparaty odciążające.

 Realizujemy aparaty ortopedyczne na konkretne zamówienie. Prawidłowa stabilizacja ciała lub dotkniętej chorobą kończyny pozwala odciążyć chore miejsce i stwarza dogodne warunki do regeneracji i powrotu pacjenta do zdrowia. 

 W naszej pracowni dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta optymalny rodzaj aparatu korekcyjnego.

 
Copyright ©2020 Poznańska Protezownia Ortopedyczna, All Rights Reserved. - Polityka prywatności