Protezy kończyn dolnych w Poznaniu

Pacjentom po amputacji nogi proponujemy protezy dopasowane do stopnia ograniczenia ruchowego, zakresu aktywności pacjenta oraz możliwości finansowych.

 Pierwszy kontakt z pacjentem polega na rozmowie. Na podstawie wywiadu określamy oczekiwania pacjenta co do sposobu użytkowania protezy nogi. Wspólnie oceniamy również niezbędny stopień funkcjonalności i wytrzymałości sprzętu. 

Oferujemy pacjentom: 

 • protezy uda, 

 • protezy podudzia, 

 • protezy stopy, 

 • protezy po wyłuszczeniu stawu biodrowego, 

 • protezy po wyłuszczeniu stawu kolanowego. 

Osoby niepełnosprawne, które planują aktywność sportową, mogą zdecydować się na bardziej zaawansowaną technologicznie protezę kończyny dolnej. Wysokiej jakości proteza umożliwi im zwiększenie wydolności ruchowej i pozwoli brać udział w ćwiczeniach i treningach. 

Pacjenci mogą również zaopatrzyć się u nas w protezy kosmetyczne stóp. Tego typu protezy są dopasowane do koloru skóry i cechują się dużą estetyką wykonania. Warto wiedzieć, że jeśli doszło do amputacji w obrębie stopy, często można poprzestać na stosowaniu odpowiednich butów ortopedycznych.

Doświadczony i empatyczny personel Poznańskiej Protezowni Ortopedycznej doradzi, która proteza nogi pomoże uzyskać osobie niepełnosprawnej ruchowo możliwie największy komfort.

Copyright ©2020 Poznańska Protezownia Ortopedyczna, All Rights Reserved. - Polityka prywatności