Protezy kończyn górnych

Pacjentów po amputacji ręki zaopatrujemy w protezy kończyn górnych na wszystkich poziomach amputacji. W zależności od Twoich uwarunkowań fizycznych i codziennej aktywności nasz personel zaproponuje Ci najdogodniejszy rodzaj protezy ramienia, który będzie dopasowany do indywidualnych możliwości finansowych. Z szacunku do Twoich oczekiwań i potrzeb korzystamy ze zdobyczy wyłącznie bezpiecznej i nowoczesnej technologii. Oferujemy protezy ramienia i pozostałe artykuły ortopedyczne, które są wykonane z solidnych i wytrzymałych tworzyw. Nasza oferta na pewno pomoże w przywróceniu pełnej sprawności ruchowej. 

Protezy ramion: bierne, mechaniczne, mioelektryczne 

Zaopatrujemy pacjentów w protezy rąk, które przywracają funkcjonalność na co dzień. Protezy ramienia to nie tylko wizualne odzwierciedlenie utraconej kończyny, ale także gwarancja komfortu życia i sprawności, np. w trakcie trzymania przedmiotów. 

W naszym asortymencie znajdziesz protezy ramienia: 


 • bierne (zwane kosmetycznymi) – wyróżniają się estetyką wykonania, są wizualnym zamaskowaniem utraconej kończyny, lecz ich praktyczna funkcjonalność jest ograniczona, 

 • mechaniczne (zwane kinetycznymi) – są to protezy ramienia lub przedramienia, które umożliwiają pełne chwytanie i obracanie przedmiotów, 

 • mioelektryczne – są to najnowocześniejsze protezy ramienia i kończyny górne, umożliwiają wykonywanie precyzyjnych i bardziej skomplikowanych czynności, gdyż zostały wyposażone w specjalne sensory, które pod wpływem napięcia mięśni powodują ruch, obrót ręki i chwytanie. 


Ważnym elementem, który pomaga niepełnosprawnym pacjentom poprawić kondycję psychiczną po amputacji kończyny, jest estetyka protezy ramienia. Dążymy do zapewnienia komfortu życia naszych pacjentów na płaszczyźnie fizycznej i emocjonalnej. Starannie dopasowane protezy ortopedyczne kończyn górnych sprzyjają optymalizacji funkcji narządu ruchu i pokonywaniu barier psychicznych i fizycznych.

Copyright ©2020 Poznańska Protezownia Ortopedyczna, All Rights Reserved. - Polityka prywatności