Buty i wkładki ortopedyczne w Poznaniu

Buty ortopedyczne

Prawidłowa postawa w czasie chodzenia ma bardzo duży wpływ na sprawność układu ruchu: medyczne obuwie sprzyja jej utrzymaniu. Proponujemy produkty wykonywane na miarę, przeznaczone dla osób dorosłych. W Protezowni Ortopedycznej zapewniamy bogaty wybór butów ortopedycznych i profilaktycznych.

 Dobrze dobrane buty profilaktyczne chronią przed powstawaniem deformacji stóp i zapobiegają dolegliwościom, wynikającym z nieprawidłowej pozycji w czasie chodzenia. 

 Buty ortopedyczne stosowane są u osób, które mają utrwalone wady stóp. Zadaniem butów ortopedycznych jest korekcja istniejących nieprawidłowości układu ruchu stopy. Obuwie ortopedyczne sprzyja rozluźnieniu stopy, odciąża osłabione miejsce i daje efekt przeciwbólowy. 

 Silne podparcie narządu ruchu jest warte zastosowania odpowiedniego obuwia.

Wkładki ortopedyczne

Oferujemy wkładki ortopedyczne, które znajdują zastosowanie w korekcji wad stóp oraz w profilaktyce.

 Dobór odpowiednich wkładek ortopedycznych opieramy na indywidualnych badaniach i dokładnych pomiarach. Prawidłowe rozpoznanie nieprawidłowości w czasie chodu oraz rozkładu nacisku na poszczególne strefy punktów podparcia zwiększa szanse na powodzenie w procesie leczenia.

 W optymalnym doborze wkładek ortopedycznych i obuwia ortopedycznego i profilaktycznego pomoże nasz wyspecjalizowany personel. Decyzja o zakupie wkładek ortopedycznych i obuwia ortopedycznego oparta na szczegółowej diagnostyce i doświadczeniu naszych pracowników to bezpieczny krok w kierunku zdrowego rozwoju stopy.

 
Copyright ©2020 Poznańska Protezownia Ortopedyczna, All Rights Reserved. - Polityka prywatności